19:46

3 grudnia 2022 r.;    Imieniny obchodzą: Franciszek, Hilary, Ksawery

 

WAT - patronat

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE - XXIV LO im. C. K. Norwida

Oferta dla naszych uczniów

W celu zapewnienia młodzieży jak najlepszych wyników pracy i sukcesów w olimpiadach przedmiotowych, konkursach szkolnych i innych przedsięwzięciach staramy się w naszej szkole diagnozować a następnie rozwijać  ich uzdolnienia. W ten sposób każdy z naszych uczniów może pokazać się z jak najlepszej strony zarówno w dyscyplinach z zakresu nauk humanistycznych, ścisłych jak i artystycznych. Poprzez aktywne działanie na forum społeczności szkolnej uczniowie mogą rozwijać swoje pasje.

W naszej szkole aktywnie działają m.in. następujące koła zainteresowań: koła językowe (języków obcych), koło matematyczne, biologiczne, chemiczne, geograficzne, historyczne, informatyczne, teatralne i fotograficzne. Dla osób zainteresowanych wybranymi przedmiotami maturalnymi organizujemy fakultety przygotowujące do egzaminu zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Prowadzimy także liczne zajęcia sportowe - siatkówka, koszykówka, piłka ręczna to tylko niektóre z nich. Prócz tego każdy nauczyciel pracuje z uczniami w ramach konsultacji.

 

Jeśli drzemie w Tobie ukryty talent na pewno wydobędziemy go na światło dzienne.

 

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2022/2023

Lp.

Dzień tygodnia

Godzina lekcyjna

Sala

Prowadzący

Rodzaj zajęć

1.

wtorek

8.

Sala gimnastyczna

Mateusz Jarosz

Piłka ręczna

2.

poniedziałek

7.

18

Bożena Firmanty

Przygotowanie do matury podstawowej i DELF B1

3.

środa

8.

18

Bożena Firmanty

Przygotowanie do matury rozszerzonej i DELF B1

4.

poniedziałek

9.

22

Adam Górski

Konsultacje

5.

wtorek

1.

22

Adam Górski

Konsultacje

6.

czwartek

7

hol

Ks. A. Kamiński

Latinitas-zajęcia z języka łacińskiego

7.

poniedziałek

8.

Hala

Sebastian Banasiak

Piłka siatkowa chłopców

8.

środa

8.

Hala

Monika Prokopiuk

Koszykówka dziewcząt

9.

czwartek

8.

Hala

Renata Czosnecka

Piłka siatkowa dziewcząt
Badminton dziewcząt i chłopców

10.

czwartek

8.

Hala

Seweryn Szreder

Koszykówka chłopców

11.

poniedziałek

1.

202

Agnieszka Wójcik

Przygotowanie do matury rozszerzonej kl. 4cp

12.

piątek

6.

205

Monika Baraniak

Zajęcia dla maturzystów

13.

środa

8. i 9.

Sala gimnastyczna

Izabela Głosek

Chór

14.

piątek

0.

12

Anna Kowalska-Fic

Konsultacje

15.

czwartek

1.

12

Małgorzata Antonowicz

Warsztaty badawcze 3c

16.

środa

10.

110

Anna Fidos

Retoryka

 

Innowacje w roku szkolnym 2022/2023

Lp.

Klasa

Nauczyciel prowadzący

Przedmiot

Dzień, godzina

1.

3a

Bożena Firmanty

j. francuski

Piątek
1. godzina lekcyjna

2.

3a

Aleksandra Korsak

j. niemiecki

Środa
2. godzina lekcyjna

3.

3b

Katarzyna Strumińska

wos

Poniedziałek,
8. godzina lekcyjna

4.

3b

Dorota Czyżewska

historia

Czwartek,
7. godzina lekcyjna

5.

3c

Małgorzata Antonowicz

biologia

Czwartek,
1. godzina lekcyjna

6.

3c

Dariusz Masny

chemia

Wtorek,
8. godzina lekcyjna

7.

3d

Krzysztof Jaskułowski

fizyka

Czwartek,
0. godzina lekcyjna

8.

3d

Marek Lubański

j. polski

Poniedziałek,
7. godzina lekcyjna

9.

3e

Marek Lubański

j. polski

Wtorek,
8. godzina lekcyjna

10.

3e

Sławomir Dmowski

geografia

Poniedziałek,
8. godzina lekcyjna

11.

3f

Aleksandra Korsak

j. niemiecki

Środa
1. godzina lekcyjna

12.

3f

M. Butryn

j. hiszpański

Wtorek,
0. godzina lekcyjna

 
 

Priorytety w roku szkolnym 2022/2023

Lp.

Klasa

Nauczyciel prowadzący

Przedmiot

Dzień, godzina

1.

4a

Wojciech Jarzynka

j. polski

Czwartek, co dwa tygodnie
0. godzina lekcyjna

2.

4b

Anna Prochenka

j. polski

Środa do końca semestru
9. godzina lekcyjna

3.

4c

Dorota Nowacka

j. polski

Wtorek, co dwa tygodnie
1. godzina lekcyjna

4.

4d

Anna Prochenka

j. polski

Czwartek do końca semestru
1. godzina lekcyjna

5.

4e

Wojciech Jarzynka

j. polski

Środa, co dwa tygodnie
0. godzina lekcyjna

6.

4f

Monika Baraniak

j. polski

Piątek, co dwa tygodnie
6. godzina lekcyjna

7.

4a

Aleksandra Jaworska

j. angielski

Wtorek, co dwa tygodnie
1. godzina lekcyjna

8.

4d

Joanna Frankowicz Rowe

j. angielski

Poniedziałek, co dwa tygodnie
1. godzina lekcyjna

9.

4e

Ewa Bajkowska

j. angielski

Piątek, co dwa tygodnie
4. godzina lekcyjna

10.

4f

Mirosław Łastowski

j. angielski

Piątek, co dwa tygodnie
7. godzina lekcyjna

11.

3f

Elżbieta Brodnicka Pereira

matematyka

Piątek, co dwa tygodnie
1. godzina lekcyjna

12.

2e

Elżbieta Brodnicka Pereira

matematyka

Czwartek, co dwa tygodnie
7. godzina lekcyjna

13.

4b

Ryszard Wojciechowski

matematyka

Wtorek, co dwa tygodnie
6. godzina lekcyjna

14.

4c

Anna Kowalska-Fic

matematyka

Wtorek, co dwa tygodnie
1. godzina lekcyjna

15.

4e

Elżbieta Brodnicka Pereira

matematyka

Poniedziałek,
7. godzina lekcyjna

16.

4f

Agnieszka Madejek

matematyka

Wtorek,
6. godzina lekcyjna

17.

4a

Ryszard Wojciechowski

matematyka

Wtorek, co dwa tygodnie
6. godzina lekcyjna

18.

4d

Krzysztof Jaskułowski

fizyka

Środa, co dwa tygodnie
0. godzina lekcyjna

19.

4c

Małgorzata Antonowicz

biologia

Wtorek, co dwa tygodnie
0. godzina lekcyjna

20.

4c

Michała Szwugier

chemia

Czwartek, co dwa tygodnie
0. godzina lekcyjna

21.

4e

Sławomir Dmowski

geografia

Piątek,
0. godzina lekcyjna

22.

4f

Adam Górski

geografia

Czwartek, co dwa tygodnie
0. godzina lekcyjna

23.

4bp

Dorota Czyżewska

historia

Piątek, , co dwa tygodnie
1. godzina lekcyjna

24.

4bp

Dorota Czyżewska

wos

Piątek, , co dwa tygodnie
1. godzina lekcyjna

 
 

Perspektywy certyfikat
 

XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida w Warszawie

ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
tel./fax. - sekretariat: 022-836-42-92
tel. - pokój nauczycielski: 022-836-42-32
e-mail: sekretariat@norwid.waw.pl
sekretariat.lo24@eduwarszawa.pl
Promethidion - Norwid