02:05

18 czerwca 2024 r.;    Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

 

WAT - patronat

WGiSR UW - patronat

Certyfikat - Program WARS i SAWA

 

75-lecie XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida

22 października 2021: 75-lecie XXIV LO - film na jubileusz Szkoły oraz relacja z gali w szkole

 
 

21 października 2021: 75-lecie XXIV LO - kolejne wywiady z absolwentami naszego Liceum oraz wieloletnimi pracownikami szkoły

W ramach obchodów 75-lecia XXIV Liceum Ogólnokształcącego swoimi wspomnieniami ze szkoły podzielili się z nami kolejni absolwenci lub wieloletni pracownicy szkoły.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

18 października 2021: 75-lecie XXIV LO - wywiad z Panem Prezydentem RP - Bronisławem Komorowskim

Z wielką przyjemnością zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania wywiadu udzielonego z okazji 75-lecia XXIV Liceum Ogólnokształcącego przez absolwenta naszej szkoły Pana Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

 
 

18 października 2021: 75-lecie XXIV LO - wywiady z Dyrekcją Liceum

W ramach obchodów 75-lecia XXIV Liceum Ogólnokształcącego swoimi refleksjami na temat szkoły, jej historii, zawodu nauczyciela podzielili się z nami: Pani Dyrektor Anna Rzewuska-Kowalczyk, panie wicedyrektor - Marta Kubrak i Monika Zdunik, a także wieloletni dyrektor Norwida - pan Ryszard Wojciechowski.

 
 
 
 

9 października 2021: Spotkania z Absolwentami

 
 
 

Bieżący rok szkolny jest dla naszego Liceum rokiem wyjątkowym. We wrześniu obchodziliśmy 200. rocznicę urodzin naszego patrona – Cypriana Kamila Norwida, natomiast 22 października będziemy świętować 75-lecia naszej szkoły.
Postanowiliśmy uświetnić ten jubileuszowy rok spotykając się i z osobami, które los związał z Norwidem – obecnymi i byłymi pracownikami oraz absolwentami i przyjaciółmi naszej szkoły.
W ubiegłym tygodniu odbyły się interesujące spotkania z naszymi wspaniałymi absolwentami. Mieliśmy zaszczyt zapytać Pana Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego o szkolne czasy. Z przyjemnością wysłuchaliśmy wspomnień dziennikarzy Basi Gregorczyk i Bartka Pawlaka oraz pracownika Politechniki Warszawskiej dr Karoliny Węgrzyńskiej.

Przed nami kolejne spotkania i rozmowy. Wierzymy, że będą równie fascynujące.

 
 
Perspektywy certyfikat
 

XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida w Warszawie

ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
tel./fax. - sekretariat: 022-836-42-92
tel. - pokój nauczycielski: 022-836-42-32
e-mail: sekretariat@norwid.waw.pl
sekretariat.lo24@eduwarszawa.pl
Promethidion - Norwid