9 marca 2021 r.;    Imieniny obchodzą: Franciszka, Katarzyna, Dominik
 
 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI - XXIV LO im. C. K. Norwida

O nas

Samorząd Uczniowski XXIV LO jest organizacją działającą na rzecz uczniów i zarządzaną przez uczniów. To uczniowie decydują, jakimi sprawami Samorząd będzie się zajmował. Dlatego jego  pole działania ogranicza jedynie wyobraźnia. 
W demokratycznych wyborach co roku wybierani są przedstawiciele klas, którzy tworząc trzon SU wpływają na to co się dzieje w naszej szkole. 
18 września odbyło się pierwsze zebranie Rady Samorządu Uczniowskiego (którą tworzą przewodniczący wszystkich klas) z Zarządem i opiekunami. Omówiono rolę i cele Samorządu Uczniowskiego XXIV LO na nowy rok szkolny.
Ustalono termin cotygodniowych spotkań: będą to czwartki od 11:00 do 11:20 w pokoju SU (sala nr 4).
Opiekę nad SU sprawują: p. Monika Prokopiuk oraz p. Sebastian Banasiak.
Zapraszamy do współpracy :)

 

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego

Przewodniczący Samorządu UczniowskiegoDzień dobry,  nazywam się Mateusz Mikołajczyk i jestem przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego w XXIV LO. im C. K. Norwida, w którym uczę się już od roku. Obecnie jestem w klasie IIG po gimnazjum o profilu mat-fiz-inf. Moimi zainteresowaniami są głównie przedmioty wiodące w mojej klasie, jednak, pomimo umysłu ścisłego, bardzo interesuję się filozofią. W wolnym czasie lubię spotkać się ze znajomymi,  umilić sobie czas rozmową lub wspólnymi wygłupami. Gdy pogoda nie sprzyja lub z inne względy zmuszają mnie do pozostania w domu, lubię poszperać w Internecie, poczytać o nowinkach technologicznych lub ugotować coś smacznego.

 

Zastępca przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Przewodniczący Samorządu UczniowskiegoNazywam się Konrad Śliwicki. Chodzę do klasy 2C o profilu matematyczno-biologiczno-chemicznym. Jestem zastępcą przewodniczącego Samorządu uczniowskiego. Działam w nim, ponieważ chcę mieć wpływ na życie szkoły. Lubię także współpracować z innymi ludźmi. Interesuję się językami obcymi oraz biologią.

 
 
Perspektywy certyfikat
 

XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida w Warszawie

ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
tel./fax. - sekretariat: 022-836-42-92
tel. - pokój nauczycielski: 022-836-42-32
e-mail: sekretariat@norwid.waw.pl
Promethidion - Norwid