18 października 2017 r.;    Imieniny obchodzą: Julian, Lukasz, Bogumił

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE - XXIV LO im. C. K. Norwida

Oferta dla naszych uczniów

Zajęcia pozalekcyjne Zajęcia pozalekcyjne W celu zapewnienia młodzieży jak najlepszych wyników pracy i sukcesów w olimpiadach przedmiotowych, konkursach szkolnych i innych przedsięwzięciach staramy się w naszej szkole diagnozować a następnie rozwijać  ich uzdolnienia. W ten sposób każdy z naszych uczniów może pokazać się z jak najlepszej strony zarówno w dyscyplinach z zakresu nauk humanistycznych, ścisłych jak i artystycznych. Poprzez aktywne działanie na forum społeczności szkolnej uczniowie mogą rozwijać swoje pasje.

W naszej szkole aktywnie działają m.in. następujące koła zainteresowań: koła językowe (języków obcych), koło matematyczne, biologiczne, chemiczne, geograficzne, historyczne, informatyczne, teatralne i fotograficzne. Dla osób zainteresowanych wybranymi przedmiotami maturalnymi organizujemy fakultety przygotowujące do egzaminu zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Prowadzimy także liczne zajęcia sportowe - siatkówka, koszykówka, piłka ręczna to tylko niektóre z nich. Prócz tego każdy nauczyciel pracuje z uczniami w ramach konsultacji.

Zajęcia pozalekcyjne Zajęcia pozalekcyjne

Jeśli drzemie w Tobie ukryty talent na pewno wydobędziemy go na światło dzienne.

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2017/2018

PRZEDMIOT NAUCZYCIEL KLASA GODZ. LEKCYJNA/ DZIEŃ TYGODNIA SALA UWAGI
Matematyka R. Wojciechowski 2F 8:55-9:40/ czwartek 102  
G. Świątek 3F 8:00-8:45/ czwartek 109 przygotowanie do matury
1E 13:40-14:25/ poniedziałek 109 konsultacje
A. Kowalska 2D 13:40-14:25/środa   konsultacje
A. Madejek 3A, 2C, 1D 14:30-15:15/ wtorek 117 konsultacje
J. Wójcik 1A, 1F, 2A, 2B, 3C lekcja zerowa/ poniedziałek 107  
Informatyka B. Wojciechowska 3D, 2D, 2G 13:40-14:25/ wtorek i 15:20-16:05/ wtorek 108  
J. Wójcik 1A, 1F, 2A, 2B, 3C lekcja zerowa/ poniedziałek 107  
S. Dmowski 1C 15:15-15:40/ wtorek 211 konsultacje przedmiotowe (po wcześniejszym uzgodnieniu)
J. polski W. Jarzynka 3A 8:00-8:45/ wtorek 205 matura ustna
E. Zakrzewska 3D 8:00-8:45/ piątek 209 przygotowanie do matury
3F 12:45-13:30/ piątek 209 przygotowanie do matury/ po 6. godz. lekcyjnej konsultacje lub spotkania z rodzicami
D. Jastrzębska 3E 14:30-15:15/ czwartek 205  
A.Wasilewska 3C 8:00-8:45/ piątek 204 przygotowanie do matury
M. Rybińska 3G 8:00-8:45/ wtorek 11 przygotowanie do matury
Biologia A.Rzewuska-Kowalczyk 2F 8:00-8:45/ czwartek 103 konsultacje
B. Abramowska 3C, 3F 14:30-15:15/ wtorek 103 matura rozszerzona
M. Antonowicz 1C 14:30-15:15/ poniedziałek, co 2 tygodnie 103 priorytet
1F 14:30-15:15/ środa, co 2 tygodnie 103 priorytet
Geografia S. Dmowski klasy pierwsze, 2A, 2C, 2E, 3E 15:15-15:40/ wtorek 211 konsultacje przedmiotowe (po wcześniejszym uzgodnieniu)
1E 14:30-15:15/ wtorek 211 priorytet A - geografia
3E 8:00-8:45/ poniedziałek 211 przygotowanie do matury i udziału w konkursach (w tym Olimpiadzie Geograficznej)
Przyroda 3A, 3B, 3G 15:15-15:40/ wtorek 211 konsultacje przedmiotowe (po wcześniejszym uzgodnieniu)
Fizyka K. Jaskułowski klasy pierwsze, drugie, trzecie 7:00-7:45/ środa 102  
1D, 1G 14:30- 15:15/ poniedziałek 102  
3D 7:00-7:45/ piątek 102  
K. Gronek 2G, 2D, 3D 14:30-15:15/ poniedziałek 103 konsultacje
Chemia D. Masny 3F, 3C 7:10-7:55/ wtorek 122 matura
1F, 1C 7:10-7:55/ piątek 122 priorytet
Historia/WOS E. Sadowska 1G, 2C, 2D, 2E, 2F, 2G, 3C, 3D, 3E, 3F 7:30-8:00/ poniedziałek 209 konsultacje
D. Samojluk klasy pierwsze, drugie, trzecie 13:40-14:25/ wtorek 208 konsultacje (po wcześniejszym uzgodnieniu)
J. angielski J. Augustyniak 3D 14:30-15:15/ wtorek 20 matura (priorytet)
3AG 8:00-8:45/ czwartek 20 matura ustna
A.Wójcik 1A, 1DG, 2A, 2CF, 3AG 7:30-8:00/ poniedziałek 202 konsultacje
M. Łastowski 3D 13:40-14:25/ czwartek 19 konsultacje
3B, 3C, 3D, 3E, 3F 8:00-8:45/ wtorek 19 konsultacje (matura ustna)
S. Serafinowicz 3E, 3B 8:00-8:45/ wtorek 18 matura (priorytet)
3C 7:15-8:00/ wtorek 18  
J. niemiecki A. M. Wójcik 2A 9:50-10:35/ środa 122 priorytet
A. M. Wójcik 2A, 2E, 3AG 7:00-7:45/ środa 110 przygotowanie do matury
J. francuski B. Firmanty 3AG 7:00-7:45/ poniedziałek 18 matura + DELF
M. Butryn 3B 7:30-8:00/ piątek 110 przygotowanie do matury
3D 8:00-8:45/ piątek 110 priorytet
M. Kubrak 3E 8:00-8:45/ czwartek 15 matura rozszerzona
2A 9:40-10:35/ środa 15 priorytet
J. rosyjski M. Zdunik 3C, 3F 14:30-15:15/ środa 110 matura (priorytet)
Łacina Ks. Andrzej Kamiński 2C 14:30-15:15/ wtorek 117  
1B 14:30-15:15/ środa 14  
Zajęcia sportowe R. Czosnecka   9:00-12:00/ sobota (otwarte sale przez cały rok szkolny)   piłka siatkowa dziewcząt i chłopców
  14:30-15:45/ środa (w okresie przygotowawczym do zawodów IX-X)   piłka ręczna dziewcząt
M. Prokopiuk   14:30- 15:15/ wtorek (otwarte zajęcia prowadzone 2X -1XII)   koszykówka dziewcząt
S. Szreder   14:30- 15:30/ wtorek (otwarte sale- zajęcia prowadzone w I semestrze/ otwarte sale- zajęcia prowadzone w II semestrze)   koszykówka chłopców/piłka nożna
M. Jarosz   14:30- 15:45/ poniedziałek (otwarte sale- zajęcia prowadzone przez cały rok szkolny)   piłka ręczna chłopców, piłka siatkowa chłopców (od stycznia 2018 r, w okresie przygotowawczym do zawodów)
A. Wróbel   w okresie przygotowawczym do zawodów II- IV   tenis stołowy (termin zostanie podany uczniom w II semestrze)
 Licznik odwiedzin www.norwid.waw.pl:   1136072  

XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida w Warszawie

ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
tel./fax. - sekretariat: 022-836-42-92
tel. - pokój nauczycielski: 022-836-42-32
e-mail: sekretariat@norwid.waw.pl