18 grudnia 2017 r.;    Imieniny obchodzą: Laura, Bogusław, Gracjan

Osiągnięcia sportowe w XXIV LO im. C. K. Norwida

Najważniejsze osiągnięcia sportowe uczniów od roku szkolnego 2003/2004

Rok szkolny Osiągnięte wyniki

2017/2018

  • II miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola w roku szkolnym 2017/2018;

  • II miejsce w piłce ręcznej chłopców w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola w roku szkolnym 2017/2018;

  • IV miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola w roku szkolnym 2017/2018.

2016/2017

  • I miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola w roku szkolnym 2016/2017;

  • VII miejsce w zawodach L Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt w roku szkolnym 2016/2017;

  • I miejsce w koszykówce chłopców w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola w roku szkolnym 2016/2017;

  • V miejsce w zawodach 50 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w koszykówce chłopców w roku szkolnym 2016/2017;

  • II miejsce w piłce ręcznej chłopców w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola w roku szkolnym 2016/2017;

  • III miejsce w koszykówce dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola w roku szkolnym 2016/2017;

  • III miejsce w piłce siatkowej dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola w roku szkolnym 2016/2017;

  • III miejsce w piłce siatkowej chłopców w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola w roku szkolnym 2016/2017;

  • III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola w roku szkolnym 2016/2017;

  • III miejsce w piłce nożnej chłopców w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola w roku szkolnym 2016/2017;

  • III miejsce we współzawodnictwie sportowym chłopców szkół ponadgimnazjalnych Dzielnicy Wola w roku szkolnym 2016/2017;

  • V miejsce we współzawodnictwie sportowym dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych Dzielnicy Wola w roku szkolnym 2016/2017;

  • IV miejsce w punktacji ogólnej dziewcząt i chłopców we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych Dzielnicy Wola w roku szkolnym 2016/2017.

2015/2016

  • I miejsce w piłce ręcznej chłopców w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola w roku szkolnym 2015/2016;

  • Mistrzostwo Warszawy w zawodach XLIX Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej chłopców w roku szkolnym 2015/2016;

  • III miejsce w koszykówce chłopców w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola w roku szkolnym 2015/2016;

  • III miejsce w piłce siatkowej dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola w roku szkolnym 2015/2016;

  • III miejsce w piłce siatkowej chłopców w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola w roku szkolnym 2015/2016;

  • II miejsce w zawodach XLIX Warszawskiej Olimpiady Młodzieży o Mistrzostwo Dzielnicy Wola M. ST. Warszawy w kat. chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2015/2016;

  • III miejsce w zawodach XLIX Warszawskiej Olimpiady Młodzieży o Mistrzostwo Dzielnicy Wola M. ST. Warszawy w kat. szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2015/2016.

2014/2015

  • I miejsce w piłce siatkowej chłopców w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola w roku szkolnym 2014/2015;

  • Wicemistrzostwo Warszawy w piłce siatkowej chłopców w zawodach XLVIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w roku szkolnym 2014/2015;

  • III miejsce w piłce siatkowej dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola w roku szkolnym 2014/2015;

  • IV miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola w roku szkolnym 2014/2015;

  • IV miejsce we współzawodnictwie sportowym chłopców szkół ponadgimnazjalnych Dzielnicy Wola;

  • V miejsce w punktacji ogólnej dziewcząt i chłopców we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych Dzielnicy Wola.

2013/2014

  • I miejsce w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola w indywidualnych biegach przełajowych chłopców;

  • II miejsce w piłce nożnej w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • II miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • III miejsce w piłce koszykowej chłopców w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • IV miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola w piłce siatkowej dziewcząt;

  • V miejsce w piłce koszykowej dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • V miejsce w piłce ręcznej chłopców w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • III miejsce w punktacji ogólnej dziewcząt  we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych Dzielnicy Wola;

  • IV miejsce w punktacji ogólnej chłopców we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych Dzielnicy Wola;

  • IV miejsce w punktacji ogólnej dziewcząt i chłopców we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych Dzielnicy Wola.

Indywidualnie chłopcy:

  • I miejsce w indywidualnych biegach przełajowych o Mistrzostwo Dzielnicy Wola na 1500 m – Piotr Jaskłowski  3c;

  • III miejsce w indywidualnych biegach przełajowych o Mistrzostwo Dzielnicy Wola na 1500 m – Łukasz Pulkowski 1E;

  • VII miejsce w zawodach XLVII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w indywidualnych biegach przełajowych szkół ponadgimnazjalnych na 1500m - Piotr Jaskłowski  3c.

Indywidualnie dziewczęta:

  • I miejsce w biegach przełajowych na 1000m - Agata Szczerba 3C;

  • V miejsce w zawodach XLVII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w indywidualnych biegach przełajowych szkół ponadgimnazjalnych na 1000m - Agata Szczerba 3C.

2012/2013

  • I miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • II miejsce w piłce ręcznej chłopców w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola w biegach przełajowych chłopców;

  • III miejsce w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy w piłce siatkowej dziewcząt;

  • III miejsce w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy w piłce siatkowej chłopców;

  • IX miejsce w zawodach XLVI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt.

Indywidualnie chłopcy:

  • I miejsce w biegach przełajowych na 1500m - Dominik Srzednicki 1F;

  • V miejsce w biegach przełajowych na 3000m - Kamil Leski 2C;

  • VII miejsce w biegach przełajowych na 1500m - Michał Turlej 3D;

  • IV miejsce w piłce nożnej w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • IX miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola w biegach przełajowych dziewcząt.

Indywidualnie dziewczęta:

  • II miejsce w biegach przełajowych na 1000m - Agata Szczerba 2C;

  • III miejsce w biegach przełajowych na 2000m - Katarzyna Skonieczna 1G;

  • II miejsce w punktacji ogólnej dziewcząt i chłopców we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych Dzielnicy Wola.

2011/2012

  • I miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • II miejsce w zawodach XLV Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt;

  • II miejsce w piłce nożnej w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola w piłce siatkowej chłopców;

  • III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola w piłce siatkowej dziewcząt;

  • III miejsce w biegach przełajowych dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • IV miejsce w piłce koszykówce dziewcząt  w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola w biegach przełajowych – indywidualnie Michał Turlej  3d;

  • III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola w biegach przełajowych – indywidualnie Karolina Kaźmierowicz;

  • VI  miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola w biegach przełajowych – indywidualnie Kamil Leski  1c;

  • VII  miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola w biegach przełajowych – indywidualnie Agata Szczerba 1c;

  • VII  miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola w biegach przełajowych – indywidualnie Piotr Jaskłowski  1c;

  • X  miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wola w biegach przełajowych – indywidualnie Aleksandra Kin 3b;

  • II miejsce w punktacji ogólnej dziewcząt i chłopców we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych Dzielnicy Wola.

2010/2011

  • II miejsce w piłce koszykówce dziewcząt  w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • II miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • II miejsce w tenisie stołowym dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • III miejsce w piłce nożnej w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • IV miejsce w piłce siatkowej dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • IV miejsce w biegach przełajowych chłopców (ind;) w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;                        

  •  V miejsce w biegach przełajowych dziewcząt ( ind;) w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • VII miejsce w biegach przełajowych dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • V-VII w piłce koszykowej chłopców w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • IV miejsce w punktacji ogólnej dziewcząt we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych Dzielnicy Wola;

  • IV miejsce w ogólnej punktacji we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych Dzielnicy Wola.

2009/2010

  • I miejsce w tenisie stołowym dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • III miejsce w piłce nożnej w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • III miejsce w piłce ręcznej chłopców w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • IV miejsce w piłce koszykowej dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • V miejsce w piłce siatkowej dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • V-VII w piłce koszykowej chłopców w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • IV miejsce w punktacji ogólnej dziewcząt we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych Dzielnicy Wola;

  • VI miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych Dzielnicy Wola.

2008/2009

  • III miejsce w piłce siatkowej dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • III miejsce w piłce ręcznej chłopców w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • V  miejsce w biegach przełajowych dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola.

2007/2008

  • III miejsce w piłce koszykowej dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • III miejsce w biegach przełajowych dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • IV miejsce w piłce nożnej w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • IV miejsce w piłce siatkowej dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • IV miejsce w piłce ręcznej chłopców w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola.

2006/2007

  • I miejsce w piłce siatkowej dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • V miejsce w piłce siatkowej dziewcząt w zawodach XL Warszawskiej Olimpiady Młodzieży;

  • I miejsce w piłce koszykowej dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • II miejsce w piłce nożnej w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • V miejsce w biegach przełajowych dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • II miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych Dzielnicy Wola.

2005/2006

  • I miejsce w piłce koszykowej dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • III miejsce w biegach przełajowych dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • III miejsce w biegach przełajowych chłopców w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • III miejsce w piłce siatkowej dziewcząt  w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola.

2004/2005

  • II miejsce w piłce ręcznej chłopców w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • II miejsce w piłce koszykowej dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola.

2003/2004

  • II miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • II miejsce w piłce ręcznej chłopców w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • II  miejsce w tenisie stołowym chłopców w zawodach o Mistrzostwo Dzielnicy Wola;

  • II miejsce w punktacji ogólnej dziewcząt we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych Dzielnicy Wola;

  • III miejsce w punktacji ogólnej chłopców  we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych Dzielnicy Wola;

  • I miejsce w punktacji ogólnej dziewcząt i chłopców  we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych Dzielnicy Wola.

 Licznik odwiedzin www.norwid.waw.pl:   1176430  

XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida w Warszawie

ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
tel./fax. - sekretariat: 022-836-42-92
tel. - pokój nauczycielski: 022-836-42-32
e-mail: sekretariat@norwid.waw.pl